Rolety

Home / Rolety

1. Rolety okienne w kasecie UNI Besta

Najbardziej uniwersalna i bez konkurencyjna kaseta okienna na rynku. Roleta w oferowanej przez Nas kasecie może wystąpić w różnych wersjach montażu. Każda kaseta kompatybilna jest z montażem przy szybowym, montażem przyklejanym, montażem przestrzennym lub montażem sprężynowym. Kaseta UNI Besta ma bardzo estetyczny wygląd, a dzięki prowadnicom bocznym tworzy system najbardziej szczelnych rolet okiennych, materiałowych. Roleta okienna w kasecie występuje w następujących kolorach – biały, brązowy, anoda, antracyt, dąb, jasny dąb, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech, dąb bagienny, winchester.

Dopełnieniem każdej rolety okiennej są tkaniny, najlepszych producentów w Europie. Bogata paleta wszelakich tkanin oraz obszerna kolorystyka pozwalają dopasować odcień do każdego wnętrza. Paletę tkanin znaleźć można tutaj

Zastosowanie rolet w kasecie

Rolety w kasecie stanowią najbardziej popularny system osłony okien. Umożliwiają one dowolną regulację poziomu nasłonecznienia wnętrza i swobodę użytkowania dzięki samohamującemu łańcuszkowemu systemowi sterowania. Ten rodzaj rolet wyróżnia się łatwym montażem, prostotą obsługi oraz szczególną estetyką. Co więcej, nieograniczone możliwości wyboru kolorów i wzorów tkanin sprawia, że zgodnie z upodobaniami i potrzebami klienta można je dobrać do każdego pomieszczenia, w zależności od jego przeznaczenia i wystroju. Dobrze wybrane rolety w kasecie nadadzą wnętrzu charakteru elegancji i nowoczesności. Między innymi dlatego rolety w kasecie są wyborem szczególnie lubianym.

Zalety Naszych rolet w kasecie

Kaseta sprawia, że materiał jest chroniony przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, ponadto sama w sobie stanowi dodatkową ozdobę okna – występuje w różnych kolorach, dostępne są także wersje drewnopodobne. Wśród rolet tego typu warto wspomnieć o systemie, jakim są rolety dzień noc. Sposób ich budowy nie różni się od rolet tradycyjnych, natomiast w ich produkcji wykorzystuje się inny rodzaj materiału. Tkanina jest podwójna i pozwala ustawiać naprzemiennie tryb dzienny lub też tryb nocny. Dzięki nim można zapewnić pełny dostęp promieni słonecznych lub w pełni zaciemnić pomieszczenie, w zależności od potrzeb. Dla lepszego wyobrażenia sobie efektu zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami przedstawiającymi przykłady zamontowanych przez nas rolet w kasecie.

2. Rolety okienne dzień noc w kasecie

Rolety okienne w kasecie UNI Besta w wersji tkaniny dzień noc. Niezwykle popularny system osłon okiennych. System sterowany koralikiem. Zastosowana kaseta wygląda niezwykle estetycznie, a cicha praca i bogaty wzornik tkanin dopełnia idealność rolety okiennej dzień noc.

Zastosowanie rolet dzień noc

Rolety dzień noc nie różnią się zasadniczo od zwykłych rolet, jednak pracują one w nieco inny sposób. Inspirowane żaluzjami, złożone są z dwóch warstw tkanin. Jedną z nich można regulować i w ten sposób kontrolować ilość światła, jaka wpada do pomieszczenia. Dzięki temu rolety dzień noc sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu, zarówno w domu albo mieszkaniu, jak i w pomieszczeniach o charakterze biurowym. Pozwalają na stworzenie idealnej atmosfery oraz naświetlenia o każdej porze dnia i nocy. Zatem te rolety to idealne połączenie wysokiej funkcjonalności z ciekawą estetyką, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego wystrój, jednocześnie nadając mu wyjątkowego charakteru.

Zalety Naszych rolet dzień noc

Montaż naszych rolet dzień noc jest niezwykle prosty, a zarazem szybki. Są one montowane bezpośrednio na ramie okiennej, dzięki czemu nie trzeba wiercić w niej otworów. Ich dużą zaletą jest wyposażenie w system prowadzeń żyłkowych, który umożliwia regulację również przy uchylonym oknie, a także zabezpiecza tkaninę przed swobodnym powiewaniem. Dostępne są także kasety UNI BESTA, które są obecnie najpopularniejszym systemem rolet kasetowych z montażem na ramowym. Dostępne są w wielu kolorach, które można dobrać w zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji. Przy tworzeniu rolet wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się one wytrzymałością i niezmiennym kolorem na lata.

3. Rolety okienne wolno wiszące

Zastosowanie rolet materiałowych

Rolety materiałowe są wykonane z tkaniny, dzięki czemu zapewniają stuprocentową ochronę przed nasłonecznieniem. Przenikanie światła słonecznego do wnętrza można ograniczyć do minimum dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Roleta materiałowa zapewnia ochronę przed refleksami na ekranach monitorów, a także może się sprawdzić jako roleta wolno wisząca. W takiej formie można ją wykorzystać jako ekran projekcyjny oraz przesłona regału lub wnęki. Roleta materiałowa jest niezwykle funkcjonalna i bez wątpliwości można ją uznać za idealne połączenie rolety, firany, żaluzji i zasłony. Ta funkcjonalność i uniwersalność z pewnością pozytywnie ją wyróżnia wśród innych produktów.

Zalety naszych rolet materiałowych

Roleta materiałowa może być wykonana z materiału tradycyjnego lub też z materiału dzień-noc. Jest to najprostsza z możliwych wersji – składa się jedynie z materiału, rurki i koralików. Dostępne mechanizmy to RN19, RN25, RN32 oraz RN40 (oznaczenia związane są z szerokością i wysokością rolety). Dostępne kolory koralików to biel i brąz, na zamówienie dostępny jest także kolor stalowy. Dzięki wykorzystaniu tkanin wysokiej jakości, barwy są zabezpieczone przed blaknięciem przy dużym nasłonecznieniu. Ponadto materiał nie jest podatny na rozciąganie oraz posiada specjalną powłokę odbijającą promienie słoneczne. Gwarantuje to pełną ochronę wnętrza przed przegrzaniem, co z pewnością przyda się szczególnie podczas ciepłych miesięcy.

4. Rolety rzymskie

Zastosowanie rolet okiennych – rolety rzymskie

Nasze rolety okienne ułatwiają szybkie i wygodne zasłanianie okien, a także pozytywnie wpływają na ogólny wygląd wnętrz. Rolety rzymskie to efektowne dekoracje okien, które, przy odpowiedniej aranżacji, mogą sprawdzić się w każdym domu czy mieszkaniu, a także w pomieszczeniach biurowych. Są one szczególnie polecane przez dekoratorów wnętrz, jako idealne dopełnienie pomieszczeń zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Mogą funkcjonować także jako firanki – zależy to od rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane. Z pewnością można powiedzieć, że rolety rzymskie są idealnym połączeniem atrakcyjnej estetyki ze sprawdzoną funkcjonalnością.

Zalety naszych rolet okiennych – rolety rzymskie

Oferowane przez nas rolety okienne, w tym rolety rzymskie, są dostępne w wielu kolorach i wzorach. Wszystkie łączy wykonanie z materiałów najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o detale. Dzięki temu przez długie lata wyglądają jak nowe i działają bez zarzutu. Rolety rzymskie można w prosty sposób sterować za pomocą koralika. Oryginalnie wyglądające równoległe fałdy uzyskuje się poprzez system linek, które unoszą materiał zasłony. Subtelna szyna nadaje im elegancki wygląd, a praktyczny system mocowania materiału zapewnia możliwość łatwego odpięcia go do prania. Ponadto sam montaż rolet rzymskich jest bardzo łatwy, szybki i nie wymaga szczególnych przygotowań. Długość i szerokość rolet jest dobierana indywidualnie, w zależności od potrzeb naszych Klientów.

5. Rolety zewnętrzne, aluminiowe

Rolety okienne zewnętrzne stanowią najlepszą ochronę okna przed Słońcem, hałasem oraz temperaturą. Dzięki zastosowaniu profili aluminiowych doskonale izolują pomieszczenia. Do funkcji rolet zewnętrznych należy doliczyć również funkcję zabezpieczającą – stosując odpowiednie zabezpieczenia możemy w sposób odpowiedni zatrzymać złodzieja. Rolety okienne aluminiowe występują w kilku wersjach montażu. Montaż możemy wykonać bezpośrednio przy ramie na zewnątrz, na elewacji lub ścianie, nad oknem – system nadstawny lub zabudowane w elewacji – system podtynkowy. Kolejnym podziałem rolet zewnętrznych jest sposób podnoszenia/opuszczania. Począwszy od systemu ręcznego – taśma/sznurek, poprzez system sprężynowy i korbowy , aż po elektryczny za pomocą silników. Najbardziej wygodnym rozwiązaniem są oczywiście silniki. Możemy wykonać podłączenia do silników na przełącznik lub sterować rolety pilotem – wersja radiowa. Dzięki zastosowania odpowiednich silników możemy sterować roletami za pomocą urządzeń mobilnych oraz podłączać do centralek inteligentnego domu.

Rolety aluminiowe występują w różnych wersjach pancerzy – PA39, PA43,PE41 PA45, PA52 czy PA77 oraz wersjach kolorystycznych – biały, brązowy, beżowy, szary, antracyt, srebrny, kość słoniowa, złoty dąb, orzech itp.

6. Rolety okienne dachowe – DEKOLUX

System rolet przeznaczony do osłony okien połaciowych. Dzięki specjalnym kasetom DEKOLUX oraz prowadnicom, Nasze rolety kompatybilne są z oknami dachowymi takich producentów jak VELUX, FAKRO, ROTO, OKPOL oraz wielu innych. System sprężynowy doskonale napręża tkaninę i utrzymuje pełne wysłonięcie nawet w pozycji poziomej. Dopełnieniem osłony jest wybór tkaniny – począwszy od zatrzymujących światło, przez tkaniny wzorzyste, po tkaniny podgumowane.

7. Pozostałe rolety

W ofercie firmy znajduje się również wiele innych rodzajów kaset i rolet. Począwszy od łączonych systemów wolno wiszących po rolety okienne w kasetach wielko gabarytowych – montaż na większe powierzchnie.
Montaże rolet czy żaluzji wykonujemy również na systemach MULTI-LOCK, DECOMATIC, LUIZA, ABSOLUTE S, ABSOLUTE M itp.

Do podanych powyżej systemów oprócz sterowania ręcznego, możemy zastosować sterowanie elektryczne, za pomocą pilota lub przełącznika.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)