Zadzwoń do nas: (+48) 604 577 288

Pon - Pt : 9:00 - 18:00

żaluzje w nowoczesnym biurze
rolety dzień noc

357

Skończonych realizacji

Siejka Rolety

Kim jesteśmy?

Nasza firma działa na rynku warszawskim i podwarszawskim. Powstała jako kontynuacja rodzinnej firmy ojca - BLASK.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie oraz niebywały profesjonalizm, wychodzimy do klientów z ofertą najlepszych systemów osłonowych do okien w Warszawie. Oferta firmy ROLETYSIEJKA: - rolety okienne w kasecie ; - rolety okienne wolnowiszące; - rolety dzień noc w kasecie; - rolety dzień noc wolnowiszące; - rolety zewnętrzne; - plisy okienne; - żaluzje okienne aluminiowe 25 mm, 50 mm; - żaluzje okienne drewniane i bambusowe 25 mm, 50 mm; - moskitiery ramkowe; - moskitiery drzwiowe; - verticale i wiele innych.

Michał Siejka

Właściciel

Komponenty

Dostępne u Nas produkty produkowane są z komponetów pochodzących od najlepszych europejskich producentów oraz dostawców. Tkaniny wykorzystywane do rolet okiennych, plis, czy też żaluzji to wachlarz kilkuset materiałów. Począwszy od gładkich tkanin jednobarwnych, przez materiału podgumowane – 100% zaciemnienia, po tkaniny wzorzyste, metalizowane, satynowe, perforowane itd.

Kompleksowość

Oferta firmy to nie tylko produkt tj. roleta, żaluzja, plisa, moskitiera – Nasza oferta to pomoc w doborze systemu (wg indywidualnych potrzeb), tkanin, rodzaju materiału oraz koloru. Na koniec oczywiście sprawny, szybki i czysty montaż, który przy zakupie Naszych systemów wewnętrznych jest bezpłatny. Zapewnia to wszystko wykwalifikowana załoga.

Pomiar

Oferujemy darmowy pomiar w Warszawie oraz okolicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy na poszczególne systemy – w odpowiedniej zakładce. Napisz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy, a odpowiemy niezwłocznie po jej otrzymaniu. Polecamy również kontakt bezpośrednio telefonicznie.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Zadzwoń (+48) 604 577 288

WordPress Cookie Plugin by Real Cookie Banner