Rolety w kasecie

Home / Rolety w kasecie

Zastosowanie rolet w kasecie

Rolety w kasecie stanowią najbardziej popularny system osłony okien. Umożliwiają one dowolną regulację poziomu nasłonecznienia wnętrza i swobodę użytkowania dzięki samohamującemu łańcuszkowemu systemowi sterowania. Ten rodzaj rolet wyróżnia się łatwym montażem, prostotą obsługi oraz szczególną estetyką. Co więcej, nieograniczone możliwości wyboru kolorów i wzorów tkanin sprawia, że zgodnie z upodobaniami i potrzebami klienta można je dobrać do każdego pomieszczenia, w zależności od jego przeznaczenia i wystroju. Dobrze wybrane rolety w kasecie nadadzą wnętrzu charakteru elegancji i nowoczesności. Między innymi dlatego rolety w kasecie są wyborem szczególnie lubianym.

Ciekawy kształt oraz stonowany kolor kasety pozwala dopasować je do każdego eleganckiego wnętrza. Dzięki spersonalizowaniu, rolety w kasecie z powodzeniem odnajdą się nie tylko w przestronnym salonie, ale również w nowoczesnej łazience, gdzie chcemy uzyskać klimat intymności. Produkt polecamy wszystkim domownikom, którym zależy na zachowaniu perfekcyjnego designu mieszkania przy pomocy najwyższych jakościowo materiałów. Rolety znajdą więc swoje zastosowanie w każdym modnym wnętrzu.

Zalety naszych rolet w kasecie

Kaseta sprawia, że materiał jest chroniony przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, ponadto sama w sobie stanowi dodatkową ozdobę okna – występuje w różnych kolorach, dostępne są także wersje drewnopodobne. Wśród rolet tego typu warto wspomnieć o systemie, jakim są rolety dzień noc. Sposób ich budowy nie różni się od rolet tradycyjnych, natomiast w ich produkcji wykorzystuje się inny rodzaj materiału. Tkanina jest podwójna i pozwala ustawiać naprzemiennie tryb dzienny lub też tryb nocny. Dzięki nim można zapewnić pełny dostęp promieni słonecznych lub w pełni zaciemnić pomieszczenie, w zależności od danych potrzeb. Dla lepszego wyobrażenia sobie efektu zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami przedstawiającymi przykłady zamontowanych przez nas rolet w kasecie.

Ponadto rolety w kasecie wyróżnia ciekawy design – mogą one stanowić dodatek do pokoju, który w każdej chwili można schować. Ich dostosowanie do indywidualnego gustu oraz aktualnych potrzeb pozwala na wybór produktu, który idealnie wpisze się w preferencje domowników. Co więcej, rolety w kasecie są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od tych klasycznych, ponieważ kaseta ma za zadanie chronić materiał przed uszkodzeniami, a także kurzem. Wpływa to na estetykę rolet i ich nienaganny wygląd. Montaż rolet również nie powinien sprawiać żadnych problemów, gdyż nie łamie warunków gwarancji stawianych przez większość producentów okien. Nie należy też martwić się o znaczne ograniczenie możliwości otwierania skrzydeł okiennych – nasze kasety wyróżniają się niewielkimi wymiarami. Tak atrakcyjny wachlarz zalet sprawia, iż każdy fan dobrego stylu powinien przemyśleć zamontowanie rolet w kasecie w swoim własnym domu.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)