Rolety okienne

Home / Rolety okienne

Zastosowanie rolet okiennych

Rolety okienne to doskonała alternatywa dla zasłon i żaluzji. To prosty oraz stylowy sposób na to, aby uchronić mieszkanie przed upałem. Ograniczenie ilości wpadającego światła do pomieszczenia zdecydowanie pomaga utrzymać odpowiednio niską temperaturę w okresie letnim. Co więcej, rolety okienne pomogą zatrzymać ciepło zimą. Ten element wyposażenia wnętrza chroni także przed wścibskimi spojrzeniami osób z zewnątrz, zapewniając maksimum prywatności wszystkim domownikom.

Rolety na zamówienie: stwórz oryginalne wnętrze

Nasze rolety okienne nie tylko ułatwiają szybkie i wygodne zasłanianie okien, ale także pozytywnie wpływają na ogólny wygląd wnętrz. Rolety rzymskie to efektowne dekoracje okien, które, przy odpowiedniej aranżacji, mogą sprawdzić się w każdym domu czy mieszkaniu, a także w pomieszczeniach biurowych. Są one szczególnie polecane przez dekoratorów wnętrz jako idealne dopełnienie pomieszczeń zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Mogą funkcjonować także jako firanki – zależy to od rodzaju materiału, z jakiego zostały wykonane. Z pewnością można powiedzieć, że rolety okienne są idealnym połączeniem atrakcyjnej estetyki ze sprawdzoną funkcjonalnością.

Zalety naszych rolet okiennych

Oferowane przez nas rolety okienne, w tym rolety rzymskie, rolety na wymiar, są dostępne w naszym sklepie w Warszawie. Oferujemy rolety na zamówienie, a zatem: szeroki wybór w zakresie w zakresie kolorów, a także wzorów, co pozwala na wybranie odpowiedniej wersji produktu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie oryginalnego wnętrza, które idealnie będzie oddawało gust oraz osobowość domowników. Dokładamy wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego wszystkie nasze produkty łączy wykonanie z materiałów najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o detale. Dzięki temu przez długie lata rolety okienne nie tylko działają bez zarzutu, ale także zachowują swój estetyczny wygląd, ciesząc oko przez cały czas użytkowania.

Rolety okienne można w prosty sposób sterować za pomocą koralika. Oryginalnie wyglądające równoległe fałdy uzyskuje się poprzez system linek, które unoszą materiał zasłony. Subtelna szyna nadaje im elegancki wygląd, a praktyczny system mocowania materiału zapewnia możliwość łatwego odpięcia go do prania. Ponadto sam montaż rolet rzymskich jest bardzo łatwy, szybki i nie wymaga szczególnych przygotowań. Długość i szerokość rolet jest dobierana indywidualnie, w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Rolety okienne – Warszawa

Sklep Rolety-Siejka w Warszawie oferuje nie tylko rolety okienne i rolety na wymiar, ale także wiele innych rozwiązań do Twojego mieszkania. W naszym salonie można zobaczyć oraz przetestować między innymi żaluzje, moskitiery czy plisy, które swoją funkcjonalnością i estetycznym wyglądem dopełnią każde wnętrze. Wszystkie produkty dostępne w szerokim asortymencie sklepu wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co pozwala na długie i komfortowe użytkowanie.

Zapraszamy po rolety okienne oraz inne elementy wyposażenia, takie jak żaluzje czy moskitiery, do naszego sklepu w Warszawie.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)