Rolety materiałowe

Home / Rolety materiałowe

Rolety materiałowe – zastosowanie

Rolety materiałowe to wyjątkowo prosty i ekonomiczny sposób na to, aby ograniczyć ilość światła wpadającego do domu. Jest to szczególne przydatne w wielu sytuacjach. Podczas upalnego dnia wręcz marzymy o ochłodzeniu mieszkania, a zasłonięcie okien przynosi właśnie taki efekt. Rolety doskonale sprawdzą się również w nocy zapewniając domownikom maksymalną prywatność, a także o poranku, kiedy promienie słoneczne przerywają Twój sen. Warto postawić na rolety materiałowe z naszego sklepu, aby cieszyć się estetycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością produktu.

Jak działają rolety materiałowe?

Rolety materiałowe są wykonane z tkaniny, dzięki czemu zapewniają stuprocentową ochronę przed nasłonecznieniem. Przenikanie światła słonecznego do wnętrza można ograniczyć do minimum dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Roleta materiałowa zapewnia ochronę przed refleksami na ekranach monitorów, a także może się sprawdzić jako roleta wolnowisząca. W takiej formie można ją wykorzystać jako ekran projekcyjny oraz przesłona regału lub wnęki. Roleta materiałowa jest niezwykle funkcjonalna i bez wątpliwości można ją uznać za idealne połączenie rolety, firany, żaluzji i zasłony. Ta funkcjonalność i uniwersalność z pewnością pozytywnie ją wyróżnia wśród innych produktów.

Zalety naszych rolet materiałowych

Roleta materiałowa może być wykonana z materiału tradycyjnego lub też z materiału dzień-noc. Jest to najprostsza z możliwych wersji – składa się jedynie z materiału, rurki i koralików. Dostępne mechanizmy to RN19, RN25, RN32 oraz RN40 (oznaczenia związane są z szerokością i wysokością rolety). Nasze rolety materiałowe są niezwykle proste i szybkie w montażu, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się efektem niemal od razu po zakupie.

Estetyka połączona z funkcjonalnością

Oferujemy szeroki wybór w zakresie kolorów rolet, a także koralików. Dobierając odpowiednią barwę produktu nadasz wnętrzu oryginalnego charakteru, a także wyjątkowego stylu, dzięki czemu Twoje mieszkanie będzie doskonale wyrażać gust i osobowość domowników. Dostępne kolory koralików to biel i brąz, na zamówienie dostępny jest także kolor stalowy.

Nasze rolety materiałowe zostały wykonane z tkanin o najwyższej jakości, dzięki czemu barwy są zabezpieczone przed blaknięciem przy dużym nasłonecznieniu. Ponadto materiał nie jest podatny na rozciąganie oraz posiada specjalną powłokę odbijającą promienie słoneczne. Gwarantuje to pełną ochronę wnętrza przed przegrzaniem, co z pewnością przyda się szczególnie podczas ciepłych miesięcy. Wybierając nasze rolety materiałowe możesz być pewien, że produkt będzie spełniał swoje zadanie i cieszył oczy domowników przez długie lata.

Firma RoletySiejka dzięki wieloletniemu doświadczeniu wychodzi naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych europejskich producentów i dostawców. Serdecznie zapraszamy do zapóźniania się z naszym szerokim asortymentem.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)