Rolety dzień-noc

Home / Rolety dzień-noc

Jak działają rolety dzień-noc?

Rolety dzień-noc nie różnią się zasadniczo od zwykłych rolet, jednak pracują one w nieco inny sposób. Inspirowane żaluzjami, złożone są z dwóch warstw tkanin. Jedną z nich można regulować i w ten sposób kontrolować ilość światła, jaka wpada do pomieszczenia. Dzięki temu rolety sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu, zarówno w domu albo mieszkaniu, jak i w pomieszczeniach o charakterze biurowym. Rolety dzień-noc są niezwykle przydatne, gdy chcesz nieco ochłodzić dom podczas upalnego dnia i ograniczyć ilość wpadających promieni słonecznych. Produkt znajduje zastosowanie także w nocy i zapewni domownikom maksimum prywatności, całkowicie zasłaniając okna domu czy mieszkania.

Wyjątkowa atmosfera w Twoim domu

Rolety dzień-noc pozwalają na stworzenie idealnej atmosfery oraz naświetlenia o każdej porze dnia i nocy. Ten produkt to idealne połączenie wysokiej funkcjonalności z ciekawą estetyką, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego wystrój, jednocześnie nadając mu wyjątkowego charakteru i przytulnej atmosfery. W zależności od warunków panujących na zewnątrz oraz Twojego nastroju w łatwy sposób uzyskasz efekt, który natychmiastowo poprawi samopoczucie domowników. Prosty system, w który są wyposażone rolety dzień-noc pozwala regulować ilość światła wpadającego do mieszkania, dzięki czemu możesz nadać mieszkaniu intymnego klimatu nawet w środku słonecznego dnia. Co więcej, wykorzystując ich pełny potencjał sprawisz, że promienie słońca już nigdy nie obudzą Cię w weekendowy poranek! Wystarczy, że ustawisz rolety w taki sposób, że będą całkowicie zasłaniały okno, a Twój sen nie zostanie przerwany przez irytujące światło dnia. Rolety prezentują się wyjątkowo stylowo również z zewnątrz, co pozytywnie wpłynie na estetykę Twojego domu lub mieszkania.

Bajecznie łatwy montaż

Montaż naszych rolet dzień-noc jest niezwykle prosty, a zarazem szybki. Są one montowane bezpośrednio na ramie okiennej, dzięki czemu nie trzeba wiercić w niej otworów. Ich dużą zaletą jest wyposażenie w system prowadzeń żyłkowych, który umożliwia regulację również przy uchylonym oknie, a także zabezpiecza tkaninę przed swobodnym powiewaniem. Dostępne są także kasety UNI BESTA, które są obecnie najpopularniejszym systemem rolet kasetowych z montażem naramowym.

Wysoka jakość i szeroki wybór

Nasze rolety dzień-noc zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu charakteryzują się wysoką wytrzymałością, co pozwala na użytkowanie produktu przez długie lata. Co więcej, ich kolor pozostanie niezmieniony i będzie cieszył oko domowników przez cały okres użytkowania. W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele wersji kolorystycznych, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że wybierzesz opcję najlepiej odpowiadającą Twojemu gustowi oraz wystrojowi wnętrza mieszkania.

Nasze rolety dzień-noc to wyjątkowy produkt, dzięki któremu wprowadzisz przytulną atmosferę do swojego domu. Skorzystaj z naszego produktu, by poczuć się wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu RoletySiejka.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)