Plisy

Home / Plisy

Plisy okienne to niezwykle prosty, a także niedrogi sposób na to, aby ograniczyć ilość wpadającego do mieszkania światła. Z uwagi na swoją budowę plisy stanowią najbardziej uniwersalny system osłony okien. Mogą one zakryć okno w dowolnym kształcie, co więcej, możliwe jest zasłonięcie całej powierzchni szyby lub tylko jej fragmentu. Materiał można kształtować w dowolny sposób, a różne opcje ściągania pozwalają na wygodne użytkowanie.

Nasze plisy okienne to nie tylko wysoka jakość oraz funkcjonalność, ale także stylowy element wyposażenia Twojego wnętrza. Oferujemy także plisy na wymiar oraz szeroki wyborów w zakresie modeli oraz kolorów, który pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do gustu domowników, nadając mieszkaniu oryginalnego charakteru.

Plisy – Warszawa

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie możesz nabyć porządne, wysokojakościowe plisy na wymiar w Warszawie, to koniecznie zajrzyj do naszego salonu! W tym miejscu będziesz mógł obejrzeć cały asortyment i wybrać najlepszą opcję do Twojego mieszkania. W przypadku pytań będziesz mógł liczyć na pomoc naszej kadry, która chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości.

W naszym sklepie w Warszawie znajdziesz plisy w najbardziej praktycznych wariantach:

• Wariant 1/2 – plisa okienna może być opuszczania z góry lub z dołu – w zależności od sposobu montażu. Nie posiada stałej rynny dolnej, natomiast sznurki przymocowane są do listwy przy szybowej.

• Wariant 3 – plisa okienna może być opuszczana zarówno z góry jak i z dołu. Dodatkową funkcją poniżej przedstawionej plisy okiennej jest możliwość montażu na dowolnej płaszczyźnie – zarówno w pionie, poziomie, jak i pod skosem. Posiada prowadzenie żyłkowe w standardzie.

• Wariant 4 – plisy okienne pozwalające zasłonić dowolny fragment okna. Sznurki przymocowane są do listwy przy szybowej za pomocą specjalnych stopek. Sterowanie plisą okienną za pomocą uchwytów. Najczęściej stosowane plisy okienne – najbardziej uniwersalna praca.

• Wariant 5 – plisa okienna, dachowa – spełnia dokładnie takie same funkcje jak wariant 4. Dodatkowo może być stosowana w oknach dachowych – trzymanie za pomocą prowadnic bocznych lub prowadzenia żyłkowego.

• Wariant 6 – plisa okienna „ dzień noc „. Plisa okienna składająca się z dwóch różnych tkanin. Zarówno dolny jak i górny materiał można dowolnie konfigurować. Sterowanie za pomocą uchwytów.

• Wariant 7 – plisa okienna sterowana sznurkiem. Możliwość upuszczania od góry do dołu. Minimalna szerokość to 60 cm.

• Wariant 8 – plisy okienne dopasowane do okien o nietypowych kształtach. W zależności o rozmiaru oraz kształtu okna, możemy zaproponować odpowiednie rozwiązanie plis okiennych nietypowych

W dokonaniu odpowiedniego wyboru plis okiennych pomaga bogaty wzornik, kilkuset rodzajów i odcieniów tkanin. Dodatkowo rynny prowadzące dostępne są w kolorach takich jak: biel, czerń, brąz, beż, antracyt, anoda, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech, winchester, dąb bagienny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie, gdzie znajdziesz plisy okienne oraz wiele innych funkcjonalnych produktów do Twojego mieszkania!

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)