Plisy

Home / Plisy

Z uwagi na swoją budowę plisy okienne stanowią najbardziej uniwersalny system osłony okien. Mogą one zakryć okno w dowolnym kształcie. Mogą zasłonić całą powierzchnię okna lub tylko jego fragment. Materiał pozwala się kształtować w dowolny sposób. Różne opcje ściągania pozwalają na wygodne użytkowanie.

Najbardziej praktyczne warianty plis:

• Wariant 1/2 – plisa okienna może być opuszczania z góry lub z dołu – w zależności od sposobu montażu. Nie posiada stałej rynny dolnej, natomiast sznurki przymocowane są do listwy przy szybowej.

• Wariant 3 – plisa okienna może być opuszczana zarówno z góry jak i z dołu. Dodatkową funkcją poniżej przedstawionej plisy okiennej jest możliwość montażu na dowolnej płaszczyźnie – zarówno w pionie, poziomie, jak i pod skosem. Posiada prowadzenie żyłkowe w standardzie.

• Wariant 4 – plisa okienna pozwalająca zasłonić dowolny fragment okna. Sznurki przymocowane są do listwy przy szybowej za pomocą specjalnych stopek. Sterowanie plisą okienną za pomocą uchwytów. Najczęściej stosowane plisy okienne – najbardziej uniwersalna praca.

• Wariant 5 – plisa okienna, dachowa – spełnia dokładnie takie same funkcje jak wariant 4. Dodatkowo może być stosowana w oknach dachowych – trzymanie za pomocą prowadnic bocznych lub prowadzenia żyłkowego.

• Wariant 6 – plisa okienna „ dzień noc „ . Plisa okienna składająca się z dwóch różnych tkanin. Zarówno dolny jak i górny materiał można dowolnie konfigurować. Sterowanie za pomocą uchwytów.

• Wariant 7 – plisa okienna sterowana sznurkiem. Możliwość upuszczania od góry do dołu. Minimalna szerokość to 60 cm.

• Wariant 8 – plisy okienne dopasowane do okien o nietypowych kształtach. W zależności o rozmiaru oraz kształtu okna, możemy zaproponować odpowiednie rozwiązanie plis okiennych nietypowych

W dokonaniu odpowiedniego wyboru plis okiennych pomaga bogaty wzornik, kilkuset rodzajów i odcieniów tkanin. Dodatkowo rynny prowadzące dostępne są w kolorach takich jak: biel, czerń, brąz, beż, antracyt, anoda, złoty dąb, mahoń, wiśnia, orzech, winchester, dąb bagienny.

Formularz kontaktowy

RoletySiejka Michał Siejka
ul. Szekspira 4 lok. 33
01-913 Warszawa