Moskitiery ramkowe

Home / Moskitiery ramkowe

Czysty i komfortowy dom, jakiego pragniesz!

Pewnie zastanawiasz się, jakie zastosowanie mają nasze moskitiery ramkowe dostępne w Warszawie. Aby dom stał się wyjątkowym miejscem relaksu i odpoczynku po wyczerpującym dniu trzeba zadbać o każdy jego szczegół. Czynnikiem, który nierzadko zakłóca Twój spokój są komary, muchy oraz inne insekty dostające się do mieszkania i wydające irytujące dźwięki. Jest to szczególnie denerwujące, kiedy po upalnym dniu planujesz wywietrzyć mieszkanie, a owadów gromadzi się jeszcze więcej z powodu włączonego światła. Co więcej, mieszkanie, aby najlepiej pełniło swoją funkcję powinno być przede wszystkim czyste. Utrzymanie porządku utrudniają jednak zanieczyszczenia napływające z zewnątrz.

Moskitiery ramkowe to doskonałe rozwiązanie na lato

Letnie dni i wieczory są zachętą do relaksu i snu przy otwartych oknach. Świeże powietrze posiada właściwości kojące i relaksacyjne, a chłodne, wieczorne powietrze pozwala na oddech po upalnym dniu. Niestety błogą atmosferę często zakłócają wlatujące do środka owady, w szczególności komary, które potrafią w znaczny sposób popsuć czas odpoczynku.

Na szczęście znamy sposoby, aby ochronić Twój dom przed niechcianymi owadami i zanieczyszczeniami. Nasze moskitiery ramkowe dostępne w Warszawie to idealne rozwiązanie, jeśli Twój nastrój notorycznie pogarszają insekty!

Tradycyjna moskitiera ramkowa okienna

Najbardziej rozpowszechnioną, a jednocześnie najtańszą formą ochrony przed owadami i zanieczyszczeniami są moskitiery okienne. Moskitiery ramkowe są niezwykle praktyczne i łatwe w montażu, a ich osadzenie w ramie okiennej nie wymaga robienia otworów, dzięki czemu montaż jest bezinwazyjny. Proste montowanie moskitiery do kołnierza okiennego, pozwala także na jej sprawne zdejmowanie, umożliwiając oczyszczanie siatki po wyjęciu z okna i demontaż moskitiery ramkowej na okres zimowy, przedłużając w ten sposób jej żywotność.

Moskitiery ramkowe drzwiowe

Zamontowanie siatek ochronnych w oknach nie jest skomplikowanym procesem, ale co zrobić drzwiami na balkon czy taras, które ciągle są otwierane i trzeba przez nie przejść? Także w tym przypadku moskitiera ramkowa będzie idealnym rozwiązaniem i zabezpieczeniem. Moskitiery drzwiowe montowane są na zawiasach, co umożliwia swobodny ruch w obu kierunkach, chroniąc wnętrze przed insektami. Dodatkowo taką moskitierę można wyposażyć w samozamykacz, który zwolni nas z obowiązku pilnowania i pamiętania o jej każdorazowym zamykaniu.

Moskitiery ramkowe posiadają wiele zalet. Oprócz prostego sposobu na ochronę przed niechcianymi intruzami, pełnią funkcję ozdobną, a ich montaż nie ingeruje w ramę okienną i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Ważna przy montażu jest natomiast szczególna ostrożność i precyzja, dlatego nie każdy sam jest w stanie zrobić to dobrze i efektownie, a błędny pomiar czy nieestetyczne wykonanie może zepsuć efekt końcowy.

Moskitiery ramkowe – wiele zastosowań!

Moskitiery ramkowe to proste i ekonomiczne rozwiązanie do każdego domu, które ma wiele zastosowań. Jest to praktyczny i cieszący się dużą popularnością sposób, by zabezpieczyć okna. Ich głównym zadaniem jest uniemożliwienie owadom takim jak osy, muchy czy komary dostępu do pomieszczenia. Ponadto, chronią wnętrze przed elementami takimi jak liście drzew lub płatki opadające z krzewów. Zadowolenie klientów z moskitier ramkowych wynika również z ich niezwykłej odporności na warunki atmosferyczne. Są one trwałe, wytrzymałe i zachowują niezmieniony wygląd przez wiele lat. Trwałość i stabilność konstrukcji moskitier ramkowych wynika między innymi z ich narożników wewnętrznych ukrytych. Co więcej, nie są one narażone na promieniowanie UV, a ponadto pozytywnie wpływają na wygląd moskitiery. Dzięki temu można ją wkomponować kolorystycznie w każdą stolarkę okienną wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Wysoka funkcjonalność i estetyczny wygląd to jedne z wielu zalet, jakie mają nasze moskitiery ramkowe w Warszawie.

Zalety naszych moskitier ramkowych

Proponowane przez nas moskitiery ramkowe w Warszawie wykonane są zwykle z wytrzymałego na czynniki zewnętrzne aluminium, najczęściej także dodatkowo używa się okleiny drewnopodobnej. Zabezpieczone są też specjalistycznym uszczelnieniem po zewnętrznej stronie, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję. Montaż tego rodzaju moskitier jest bardzo prosty, zajmuje niecałą minutę i nie wymaga żadnych narzędzi czy specjalnych umiejętności. Cała konstrukcja mimo swej prostoty jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się produktem przez wiele lat. Nie zajmuje wiele miejsca, w związku z czym żadnego problemu nie sprawia jej przechowywanie w okresie zimowym.

Proste i ekonomiczne rozwiązanie do każdego domu

Nasze moskitiery ramkowe dostępne w Warszawie to doskonały i niedrogi sposób, aby zabezpieczyć mieszkanie przed niechcianymi owadami oraz zanieczyszczeniami oraz cieszyć się relaksem. Ich podstawowymi zaletami są cena, łatwość montażu i przechowywania, bardzo wysoka skuteczność oraz możliwość dostosowania do każdego okna. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi moskitierami ramkowymi na poniższych zdjęciach.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)