Z pewnością zdarzyło się, że Twój odpoczynek w domu został zakłócony przez muchy i komary wydające z siebie irytujące dźwięki. Jest to szczególnie dokuczliwe w okresie letnim, gdy marzysz o tym, aby wieczorem otworzyć okna i wpuścić do mieszkania nieco orzeźwiającego powietrza, jednak światło sączące się z żarówek przyciąga jeszcze więcej owadów. Inną kwestią, która skutecznie może obniżyć Twój dobry nastrój, jest ogrom zanieczyszczeń, które z dworu dostają się do Twojego domu. Ma to szczególne znaczenie dla czystości i porządku w mieszkaniu oraz samopoczucia domowników.

Na szczęście jest na to sposób! Nasze moskitiery drzwiowe w Warszawie to idealne rozwiązanie dla mieszkańców tego pełnego uroku, ale i zanieczyszczeń, miasta. Potrzebujesz niestandardowych rozmiarów? Nie ma problemu! U nas dostaniesz moskitiery na wymiar.

Czym charakteryzują się nasze moskitiery drzwiowe?

Nasze moskitiery drzwiowe dostępne w Warszawie to wytrzymałe siatki, mocowane zarówno do drzwi wejściowych, jak i balkonowych. Ich głównym zadaniem jest uniemożliwienie owadom, takim jak: komary, muchy czy osy, dostania się do pomieszczeń w Twoim domu. Ponadto nasze produkty zapewniają ochronę przed wszelkiego rodzaju nieczystościami z zewnątrz. Moskitiery mogą być również mocowane w oknach pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. W tej formie znajdą swoje zastosowanie między innymi w kuchni i jadalni, gdzie szczególnie ważna jest czystość oraz unikanie wszelkiego rodzaju insektów i zabrudzeń. Moskitiery mogą okazać się niezbędne również w pokoju dziecięcym, zapewniając dziecku bezpieczeństwo w ciągu dnia, a w nocy – spokojny sen.

Moskitiery drzwiowe: rodzaje

Wyróżniamy trzy rodzaje moskitier: otwierane, przesuwne i rolowane. Wybór konkretnego rodzaju moskitier zależy przede wszystkim od warunków mieszkaniowych. Jeśli masz sporo miejsca na balkonie, możesz śmiało zdecydować się na moskitiery otwierane. W innych przypadkach polecamy moskitiery rolowane bądź przesuwne, które zmieszczą się nawet w niewielkich przestrzeniach.

Zalety moskitier drzwiowych

Nasze moskitiery drzwiowe dostępne w Warszawie wykonane zostały z włókna szklanego, co niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim są wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a także substancje chemiczne. Dzięki temu możesz cieszyć się produktem przez długie lata, gdyż moskitiery są odporne na procesy starzenia. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz wykonania pozwala na swobodne użytkowanie produktu bez obaw o zniszczenia. Prostota i skuteczność to zdecydowanie największe zalety tego produktu. Po zamontowaniu moskitiery nie musisz martwić się o owady i zabrudzenia w swoim domu. Należy jedynie kilka razy w roku przetrzeć moskitierę wilgotną szmatką. Tylko tyle, by cieszyć się jej skutecznością.

Jak pracujemy?

Wykonujemy moskitiery na wymiar, tak aby zabezpieczały całą powierzchnię okna lub drzwi i mogły bez zarzutu pełnić swoją funkcję. Stosujemy różne rodzaje zabezpieczeń, takie jak uszczelki, magnesy, zawiasy i inne, dzięki którym moskitiera pokrywa cały otwór drzwiowy, jednak w dalszym ciągu umożliwia swobodne przechodzenie. Samozamykacze zadbają o to, aby osłona została odpowiednio domknięta. Zarówno montaż, jak i demontaż moskitiery są bardzo proste i szybkie, dzięki czemu nie będziesz potrzebował specjalnego sprzętu ani wyjątkowych umiejętności.

Bez żadnych opłat wykonujemy wyceny oraz pomiary niezbędne do wykonania zlecenia. Kupując nasze produkty, nie musisz martwić się także o montaż moskitier drzwiowych – wykonamy go bezpłatnie (na terenie Warszawy)! Jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą firmą? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nie znalazłaś/eś rozwiązania do swojego domu? Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

  1. Jak czyścić moskitiery?

Aby wyczyścić moskitierę wystarczy miękka szmatka, ciepła woda oraz łagodny środek myjący (np. proszek do prania). Siatkę należy delikatnie przetrzeć, a na koniec osuszyć. Należy pamiętać o regularnym czyszczeniu moskitier – one nie tylko chronią przed niechcianymi owadami, ale także zatrzymują zabrudzenia z zewnątrz przed dostaniem się do środka.

  1. Czy moskitierę trzeba zdjąć na zimę?

Jeśli Twoja moskitiera zamontowana jest na stałe – nie ma potrzeby zdejmować jej na zimę. Jeśli jednak jest ruchoma, lepiej zdemontować ją, gdy nadchodzi chłód – nie będzie wówczas narażona na wilgoć i ujemne temperatury.

  1. Czy moskitiera ogranicza widoczność i ilość wpadającego świata?

Moskitiery są widoczne, natomiast absolutnie nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Ograniczają widoczność i ilość wpadającego światła w stopniu znikomym.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)