Producent moskitier

Home / Producent moskitier

Moskitiery to siatki na drzwi lub okna, które nie pozwalają owadom i gryzoniom przedostać się do środka. Popularne szczególnie latem, doskonale chronią przed muchami, komarami, osami i innymi insektami. Jako producent moskitier używamy aluminiowych profili oraz siatki z pokrytego PCV włókna szklanego, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze moskitiery posłużą przez lata.

Rodzaje moskitier

Moskitiery ramkowe to konstrukcje, które nakłada się bezpośrednio na okno. Profil kołnierzowy pozwala na bardzo dobrą szczelność. Blaszki obrotowe zapewniają stabilność. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że jego montaż lub demontaż zajmuje jedynie kilkadziesiąt sekund. Wśród dostępnych kolorów znajdują się brąz, ciemny brąz, biel, orzech, mahoń, antracyt, złoty dąb.

Moskitiery drzwiowe otwierane stosuje się w drzwiach wejściowych lub balkonowych. Uzupełnione są uszczelką szczotkową oraz zawiasy z samozamykaczem, a także rączki i magnesy. Posiadamy także moskitiery drzwiowe przesuwane, wyposażone w prowadnice i wózki – takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Dostępne kolory profili to biel, brąz, ciemny brąz, dąb gładki, dąb ze strukturą, antracyt, orzech ze strukturą, mahoń ze strukturą.

Moskitiery rolowane góra-dół są równie szczelne i nie zajmują miejsca tak jak inne moskitiery. Dostępne w kasecie białej lub brązowej z prowadnicami oraz z ręcznym sprężynowym systemem ściągania. Doskonałe do okien balkonowych i zwykłych. Jest to także jedyny system, który można zastosować przy oknie dachowym.

Dzięki zastosowaniu ruchomych narożników możliwe jest także wykonanie nietypowych moskitier ramkowych do okien o różnych kształtach.

W każdym rodzaju moskitier dostępne są także siatki aluminiowe, szczególnie polecane, jeśli zależy nam na ochronie przed gryzoniami. Wśród naszych klientów jest także wiele osób, które używają moskitier jako pewnego środka ochrony przeciwko wydostawaniu się kotów na zewnątrz.

Formularz kontaktowy

RoletySiejka Michał Siejka
ul. Szekspira 4 lok. 33
01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)