Żaluzje aluminiowe i drewniane

Home / Żaluzje aluminiowe i drewniane

Żaluzje okienne to jeden z najstarszych systemów osłonowych. Kiedyś montowane w rozkręcanych oknach, pomiędzy dwiema szybami, dzisiaj możliwości ich montażu są znacznie większe – można zamontować je na ramie okiennej, na szybie, na suficie, na ścianie. Obracane listki pozwalają na dokładną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Najbardziej popularne przez swoją długą obecność na rynku żaluzje aluminiowe doczekały się także wersji drewnianej, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Przykłady realizacji obejrzeć można w galerii żaluzji.

Żaluzje aluminiowe

Mogą być wyposażone w system sterowania sznurkiem (z pokrętłem lub bez), a także podobne do stosowanego w roletach sterowanie koralikiem. Posiadamy wersję kasetową (16,25 mm) oraz wersję z silnikiem (25,50 mm).

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane i bambusowe stanowią wyjątkową ozdobę pomieszczenia. Dostępne szerokości to 25 i 50 mm. Listki wykonane są z drewna lipowego, które następnie mogą być barwione na inne kolory. Systemy sterowania są takie same jak w przypadku żaluzji aluminiowych.

Formularz kontaktowy

    RoletySiejka Michał Siejka
    ul. Szekspira 4 lok. 33
    01-913 Warszawa (Adres siedziby firmy. Przed przyjazdem proszę o kontakt telefoniczny.)