Rolety plisowane na wymiar – produkty skrojone na miarę Twoich potrzeb

Rolety plisowane na wymiar – produkty skrojone na miarę Twoich potrzeb

Rolety plisowane cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Są doskonałą alternatywą dla żaluzji okiennych. W czym tkwi sekret ich powodzenia?

Oprócz tego, że stanowią doskonałą ochronę okien, dodatkowo stanowią piękną dekorację naszych wnętrz. Paleta korzyści płynąca z tego typu rozwiązania jest bardzo bogata. By móc dopasować rolety nawet do najbardziej niestandardowych modeli okien, stworzono plisy na wymiar. Przyjrzyjmy się im z bliska:

Krótka charakterystyka rolet plisowanych

Plisy są bardzo funkcjonalnym dodatkiem do naszych okien. Powszechnie wykorzystywane są do mieszkań, domów, ogrodów zimowych, przeszklonych werand, ale także biur czy obiektów użyteczności publicznej. Stanowią doskonałą ochronę przed światłem, dostosowaną do naszych potrzeb. Ich montaż nie stanowi problemu, doskonale potrafią dopasować się pomiędzy listwami przyszybowymi. Można również zamontować je na ramie okna, używając do tego specjalnych uchwytów – wszystko zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji i upodobań. Potocznie nazywane harmonijkami, plisy mogą zasłaniać górną, dolną część okna bądź całą jego powierzchnię. Dzięki temu bez względu na kąt padania promieni słonecznych, są w stanie ochronić nasze wnętrza przed ostrym światłem. Plisy są także doskonałą metodą na ochronę własnej prywatności, zwłaszcza w przypadku mieszkań na parterze bądź innych pomieszczeń znajdujących się na wysokości ulicznych chodników i dróg. 

Rolety plisowane produkowane są w szerokim wachlarzu różnorodnych kolorów oraz wzorów, dzięki czemu możemy idealnie dopasować je do tworzonych przez nas aranżacji. 

Plisy na wymiar – postaw na unikalny design idący w parze z doskonałą funkcjonalnością

Plisy są jedną z najbardziej skutecznych metod do zasłaniania okien o nietypowych kształtach. To jeden z niewielu dostępnych systemów na rynku, który możemy dopasować do najbardziej niestandardowych kształtów oraz rozmiarów okien naszych wnętrz. Do najbardziej popularnych modeli, do których wybiera się plisy na wymiar, należą okna trójkątne, trapezowe, jak również zaokrąglone, które niezwykle często montuje się na poddaszach. Produkty tworzone na wymiar dostępne są w wielu kolorach, materiałach, jak również profilach, przez co możemy perfekcyjnie dopasować rolety plisowane nie tylko do okna, ale także do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Plisy na wymiar charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będą cieszyć nasze oko swoją niezmienną kondycją przez długi czas. 

Szukasz rozwiązania do swoich okien o nietypowych kształtach czy wymiarach, dzięki któremu będziesz mógł ochronić się od ostrego światła słonecznego czy wścibskich spojrzeń przechodniów? Rolety plisowane na wymiar dostępne na naszej stronie internetowej są produktami, które zapewnią maksymalną strefę prywatności, doskonałą ozdobę wnętrz oraz funkcjonalność, która przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!